Юридичні послуги в Ізмаїлі

Якщо ви потрапили на сайт юридичної фірми «Одеський центр сімейного права» на запит «юрист Ізмаїл» або «послуги адвоката в Ізмаїлі», вас цікавлять питання ціни юридичних послуг, то ви потрапили за адресою, адже наші юристи та адвокати мають великий досвід представництва інтересів в Ізмаїльському міськрайонному суді, а вартість наших послуг прозора та конкретна, визначається залежно від складності справи та фіксується письмово.

Ізмаїл є досить великим містом на півдні Одеської області. Незважаючи на велику віддаленість від обласного центру та присутність у місті достатньо великої кількості місцевих юристів та адвокатів, наші фахівці все одно є затребуваними для цього міста. І ось чому.

Ведення судових справ в Ізмаїлі

Наші юристи та адвокати затребувані в Ізмаїлі насамперед через наявність великого позитивного досвіду у цивільно- та сімейно-правовій сферах. Незважаючи на те, що населення Ізмаїлу становить понад 70 тисяч осіб, у місцевих юристів недостатньо практики у цих справах, особливо це стосується складних та «не стандартних» випадків.

Крім того, всім невеликим містам притаманна проблема «кругової поруки» та знайти по-справжньому незалежного адвоката у своєму місті стає серйозною проблемою, а в нашій справі питання довіри юристу стоїть не на останньому місці.

Список послуг Одеського центру сімейного права

Безкоштовна консультація юриста в Ізмаїлі

Але територіальна віддаленість від Одеси вносить у свої корективи: ми беремося за супровід лише справ «складної» категорії в Ізмаїльському суді або за справи простіших категорій, за умови, якщо вони передбачають 1-2 візити до Ізмаїлу (розірвання шлюбу, «нескладні» аліментні) та спадкові питання). Інакше транспортні витрати надто здорожчають процес.

Наші адвокати в Ізмаїлі вели досить складні процеси щодо «міжнародного» розірвання шлюбу, стягнення аліментів з моряка, мають досвід оформлення спадкових прав через Ізмаїльський міськрайонний суд. В активі нашої юридичної фірми сімейна справа про поділ майна: 5 об’єктів нерухомості в Ізмаїлі та Одесі, автомобіля, туристичної бази, господарського товариства та навіть… футбольної команди.

Ізмаїл для нас не чуже місто і нашу адресу знають багато одесити, які шукали адвоката з прийнятною вартістю послуг для ведення своєї справи в Ізмаїлі.

Телефонуйте за нашими телефонами, вказаними на сайті, і ми з обговоримо зручний час для запису на очну консультацію в офісі нашої юридичної фірми, розташованому в самому центрі міста – на вул. Спиридонівській, 7 в Одесі.

Задати питання
Запитання / відповіді
Другие статьи
Viber Telegram WhatsApp (067) 213 27 14