Консультації


  1. 🪶 Що являє собою безкоштовна консультація?
  2. 🪶 Які завдання можна розв'язати за допомогою усної консультації?
  3. 🪶 Коли доцільно замовити письмову консультацію?

Задати питання
Консультації

Команда адвокатів та юристів Одеського Центру Сімейного Права у міру сил займається підвищенням правової грамотності серед населення, надаючи як безкоштовні, так і платні консультації. Більшість видів консультування можна отримати онлайн, що забезпечує доступ до кваліфікованої юридичної допомоги, незалежно від місця проживання або перебування.

До відома! Питання нашим фахівцям можна поставити за різними напрямами сімейного права та суміжних галузей. В окрему сферу роботи ми виділяємо консультування моряків та членів їхніх сімей.

Консультація, отримана в ОЦСП, забезпечує:

  • роз’яснення доступною мовою наслідків тієї чи іншої правової події/дій/бездіяльності для заінтересованої особи;

  • прогноз ймовірних результатів подання позову до суду чи позасудового врегулювання спору;

  • орієнтовний розрахунок витрат часу та ціни досягнення поставленої мети (через суд/  без суду);

  • аналіз та доступний виклад змісту правових документів (договорів, судових рішень, нормативно-правових актів).

Що являє собою безкоштовна консультація?

Отримати консультацію на нашому сайті можна безкоштовно через форму зворотного зв’язку , що з’являється, яка з’являється після натискання кнопки «Задати питання» . При цьому необхідно враховувати, що безкоштовна консультація:

  1. надається фахівцями нашого Центру не в пріоритетному порядку, а в міру можливості, тому очікування відповіді може зайняти певний час;

  2. не передбачає детального аналізу ситуації та конкретних документів, посилань на законодавчі норми та прецеденти із судової практики.

До відома! Питання в короткому викладі без деталізації та вказівки імені особи, яка його задає, а також відповідь розміщується у відкритому доступі на нашому сайті. Можливо, для когось ця інформація виявиться корисною, зокрема будуть знайдені аналогії.

В екстрених випадках, коли ви не можете чекати на отримання відповіді через форму, пропонуємо вам зв’язатися з нами по телефону/  месенджеру. Наш юрист зможе дати вам коротку консультацію в тому ж ключі, і якщо ви вважаєте за потрібне, далі ми працюватимемо вже на платній основі.

Які завдання можна розв’язати за допомогою усної консультації?

Особисте спілкування клієнта з адвокатом – це формат правової допомоги, який ніколи не втратить своєї актуальності. Сьогодні завдяки зручним засобам комунікації можливості усного консультування розширились. Якщо телефонне спілкування має певні обмеження, то діалог у меседжері чи відеозв’язку практично повністю замінює особисту зустріч .

Важливо! Щоб отримати максимум користі з усної консультації, слід заздалегідь продумати та записати основні питання. При цьому під час спілкування, напевно, виникнуть ще й додаткові питання. Розмову бажано записати на диктофон, щоб потім прослухати повторно, виокремлюючи найважливіші моменти. Корисним буде також ведення нотаток у блокноті під час консультації.

Вартість усної консультації може визначатися як в одній стандартній сумі, так і в залежності від витрат часу. Наприклад, іноді питання клієнта вимагають пошуку відомостей щодо державних реєстрів або інших джерел. Проведення такого пошуку включається у загальний час консультації.

Коли доцільно замовити письмову консультацію?

Важливо! На практиці письмова консультація є повноцінним правовим висновком , який можна використовувати для формування правової позиції в суді, складання позовної заяви або інших процесуальних документів. Цінність такого висновку залежить від кваліфікації, а особливо – від практичного досвіду, який набрав адвокат.

Поняття «письмова консультація» має на увазі таку правову допомогу, як розробка та експертиза договорів, а також інших документів. Зокрема, нашим клієнтам доступні послуги з розробки проектів договорів про поділ майна між подружжям, про участь у вихованні та утриманні дитини тощо. Пересилання документів здійснюється електронною поштою або за допомогою месенджерів.

Центр Сімейного Права у місті Одеса – це місце, де ви зможете знайти відповіді на юридичні питання будь-якої складності.

?
Питання від: Виктория
09.11.2023
доброго дня.
пожалуйста подскажите,
существует ли завещание на наследство которое невозможно оспорить и отменить?
имеется ввиду если мать напишет завещание на дочь..могут ли его оспорить ее родная сестра и другие родственники и не родственники?
если у меня есть завещание как дочери-при каких ситуациях и по каким причинам есть вероятность его не получить?

Добрый день!

Любое заинтересованное лицо может поставить под сомнение завещание (то есть оспорить его).

Суд же будет проверять обоснованность претензий данного заинтересованного лица.

?
Питання від: Марина
06.11.2023
Я гражданка Беларуси имею постоянный вид на жительство хочу зарегистрировать брак с гражданином Украины

Добрый день!

Спасибо, что потрудились и поставили нас в известность.

Удачи Вам

?
Питання від: Анна
29.10.2023
Добрый день,Хочу развестись с мужем из-за измены.и психологического террора.Я живу в Польше с тремя несовершеннолетними детьми,хочу посоветоваться,как это лучше сделать?

Анна, добрый день!

Обращайтесь к нам по нашим телефонам (есть мессенджеры).
Мы организуем всю процедуру сами, чтобы Вы не ездили в Украину и переживали за дело.
Предоставим рассрочку в случае необходимости.

?
Питання від: Евгений
19.10.2023
Каким образом жена может передать ребенка отцу в Украину из страны ФРН
и остаться в ФРН
и с кем ребенок может выехать с страны ?
нужна ли какая нибудь доверенность для этого ?

Евгений, Вы дали слишком мало информации, такие серьезные вопросы нужно обсуждать в порядке очной или онлайн консультации.

Звоните по нашим номерам пожалуйста.

?
Питання від: Юлия
06.09.2023
Здравствуйте. У меня на данный момент 2 гражданства. Польское мною получено добровольно. И нет пока постановления про утрату украинского. Я хочу развестись с мужем. Какие должны быть мои действия? Разводиться и в Украине, и в Польше?

Добрый день!
Судя по всему брак у Вас был заключен в Украине.
Следовательно, расторгать брак проще и дешевле будет через наш суд.
Звоните, пишите, мы на связи!

?
Питання від: Валентина
08.07.2023
Здравствуйте. Меня избили. Следователь закрыл дело не допусив свидетеля и не приобщив побои. Адвокат просрочила срок на открытие дела. При этом я не присутствовала с адвокатом она мне не сообщила что просрочила. Далее я узнала что она подала скаргу. Но я уже сама поехала забрала отказ по скарге и подала на аппеляцию. Аппеляционый суд отказал в восстановление сроков. Сказали что и верхрвеый откажет. Яко бы у них отказы 90% в таких случаях. Что я могу ещё зделать в данной ситуации что б донести что следователь не законно закрыл дело? Подонки остались безнаказвны. Очень больно и обидно.

Добрый день!

Вам не следовало подавать жалобу самостоятельно, Вам нужно было обратиться к другому адвокату, если первый не оказал Вам должной правовой помощи.

?
Питання від: Маргарита
20.01.2023
Добрый день интересует вопрос развода с мужем ,он мне изменил и у меня есть доказательства в виде их переписки в бумажных письмах,я нахожусь в Польше,а он в Украине, на развод согласен,у нас есть ребёнок 5 лет живёт со мной в Польше ,какова приблизительная цена данной процедуры?

Здравствуйте, Маргарита!
С ценами можно ознакомиться в разделе «Цены».
Но лучше звоните по нашим телефонам или по номеру телефону 0630729058 (вайбер, телеграм) и мы сориентируем точно исходя из Вашей ситуации.
С уважением, адвокат.

?
Питання від: Таня
20.01.2023
Пришла повестка в суд а мы за границей

Предоставьте пожалуйста больше информации, а лучше – фото повестки. И сформулируйте Ваш вопрос

?
Питання від: Светлана
17.01.2023
Как правильно составить заявление в суд о выплате алиментов

Если речь идет о подготовке искового либо иного заявления в суд, то Вам необходимо обратиться к нам за правовой помощью. Самостоятельно иск Вы написать не сможете.

?
Питання від: Виктория
16.01.2023
Здравствуйте . Хотела узнать ,сколько будет стоит ,переоформление комнаты в комунне. От отца на дочь .?

Здравствуйте!

Вам необходимо с предоставить документы нотариусу и получить консультацию, в том числе по стоимости услуг нотариуса и сопутствующих расходах.

1 2 3 7