Одеський центр
Сімейного
Права

Єдина компанія на Півдні України, яка вузько спеціалізується у питаннях сімейного права.

Починаючи з 2010 року юристами Одеського Сімейного Права було виграно понад 3250 судових процесів для наших клієнтів.

Записатися на прийом

Також ви можете записатися на прийом або поставити запитання тут:

Наші послуги

Послуги сімейного адвоката в Одесі та області

Як ми працюємо

Чесно, оперативно, компетентно

Заявка чи дзвінок
Консультація
Розрахунок вартості та укладання договору
Робота
Наші переваги

Небагато фактів про Одеський центр сімейного права

Гарантія №1
Робота на результат

Наші юристи у сімейних справах націлені лише на позитивний результат. За свідомо програшні справи ми беремося. Це правило.

Гарантія №2
Репутація

У нашому арсеналі безліч «гучних» справ. Але до всіх справ ми ставимося однаково серйозно та відповідально. Незалежно від статусу клієнта та його платоспроможності. Ми довго працювали «на ім'я», дорожимо репутацією та раді, що у випадку виникнення «сімейних» питань, одесити знають куди звернутися

Гарантія №3
Розстрочка гонорару

Погодьтеся, далеко не кожний адвокат в Одесі може запропонувати такі умови. За деякими категоріями справ можлива оплата частини гонорару після винесення позитивного рішення (гонорар успіху). Ми можемо запропонувати такі умови, тому що впевнені в собі та своїх здібностях.

2010
рік заснування
виграних процесів
в судах більше
850
Доступні ціни

Завдяки нашій спеціалізації ми поєднуємо високу якість послуг та доступні ціни

Спеціалізація у сфері сімейного права


Навігація:

  1. 🪶 Наша практика.
  2. 🪶 Простота та зручність роботи для клієнтів.
  3. 🪶 Не обіцяємо, а робимо.
  4. 🪶 Висновки.

Шановні пані та панове! У пошуках вирішення своєї проблеми ви прийшли у правильне місце. Тут, в Одеському Центрі Сімейного Права, вас уважно вислухають, поставлять доречні питання і зможуть дати об'єктивну оцінку перспектив вашої справи, а також витрат грошей та часу для досягнення мети. Сімейному адвокату ви можете розповісти більше, ніж кажете найближчому другу або родичу. Компетентність, неупередженість та конфіденційність – наші постійні зобов'язання перед кожним клієнтом.

Наша практика

У вузькому трактуванні, сім'я – це подружня пара з дітьми, в широкому розумінні – це всі родичі, включаючи братів і сестер, кузенів і кузин, дідусів і бабусь, дядьків і тіток, племінників та племінниць.

Деякі юристи, які практикують у сфері сімейного права, займаються виключно питаннями, що стосуються подружніх пар та їхніх дітей: шлюбними контрактами, розлученнями та поділом майна, аліментами та вирішенням питань з дітьми.

Наш центр сімейного права займається ширшим спектром сімейних питань, включаючи оформлення спадщини та врегулювання житлових спорів між родичами. У переліку послуг – спеціальні пропозиції для моряків з урахуванням їх тривалого перебування в рейсах та складнощів з особистою присутністю на шлюборозлучному процесі.

У таких справах як стягнення аліментів з моряків, підприємців та деяких інших категорій громадян - ми маємо унікальний досвід та дуже успішну практику в Одесі та Україні.

Давайте обговоримо вашу проблему прямо зараз – ми подбаємо про те, щоб “гора впала з ваших плечей”.

Простота та зручність роботи для клієнтів

Фахівці ОЦСП з великою увагою ставляться як до разових запитів на консультацію, так і до справ, що вимагають багатоетапної роботи протягом не одного місяця або навіть року. Сімейний адвокат нашого центру готовий стати для вас тим радником, якому можна зателефонувати у будь-який час у разі екстреної ситуації.

Ми рекомендуємо не робити необдуманих вчинків без поради адвоката: наприклад, намагатися викрасти дитину у своєї колишньої дружини або із застосуванням сили виселяти свого колишнього чоловіка з дому. Сплеск емоцій потім обертається гіркими наслідками. Просто наберіть наш номер, щоб записатися на прийом або вислухати пораду досвідченого фахівця, і лише потім ухвалюйте рішення, як діяти.

Сьогодні допомога будь-якого нашого юриста доступна як ніколи раніше. Завдяки сучасним засобам зв'язку (месенджерам, електронною поштою, відеоконференціям у Zoom) ми готові брати справи клієнтів із будь-якого куточка нашої країни. І йдеться не лише про консультації чи правову експертизу документів. Якщо потрібно, наш юрист готовий брати участь у судових засіданнях у дистанційному режимі через систему EasyCon.

Скористайтеся нашими знаннями, досвідом та щирою зацікавленістю у захисті ваших інтересів!

Не обіцяємо, а робимо

У будь-який момент нашої співпраці клієнт чітко розуміє, за що він платить. Вартість послуг формується в залежності від поставленої мети. Якщо клієнта цікавить суто консультація – це одне, а якщо розлучення та поділ майна через суд – ndash; це зовсім інше. Під час ведення справи про розлучення надаватимуться десятки консультацій, і ніхто не збирається стягувати плату за кожну з них окремо.

Ми завжди працюємо на позитивний результат, і в переважній більшості випадків його досягаємо. Щодо гарантій: у деяких майнових справах ми прив'язуємо гонорар до досягнення позитивного результату.

Ваше право обирати сімейного юриста за своїм сприйняттям та гаманцем. Але ми хочемо чітко виділити аргументи, які явно говорять на нашу користь:

  1. Пріоритет медіації перед вирішенням спору в суді, наша мета – укладання мирової угоди про поділ майна, виплату аліментів тощо. Зрозуміло, коли це має сенс.
  2. Послуги в дистанційному режимі – будь-яка, навіть найскладніша консультація, може бути надана без особистого візиту клієнта до нашого офісу.
  3. Безперервна практика– Одеса велике місто, де щодня оформляються десятки шлюбів та розлучень, тому сімейному адвокату надається величезне поле для прокачування своїх скіллів у найрізноманітніших категоріях сімейних справ.

Ласкаво просимо до Одеського Центру Сімейного Права!

Досі залишилися питання? Бажаєте поставити запитання адвокату в Одесі?
Телефонуйте чи записуйтесь прямо зараз!
Записатися на прийом
Також ви можете записатися на прийом або поставити запитання тут:
Відгуки
Отзыв от Юлія Ігоревна Юлія Ігоревна
Отзыв от Станіслав Аристархович Станіслав Аристархович
Отзыв от Ольга Ольга
Отзыв от Сергій Сергій
Дивитись всі відео-відгуки»»»
Статті

Адвокати з сімейних справ


Популярні питання:

1️⃣ Яка вартість консультації юриста?

400 грн. (включається у ціну послуг).

2️⃣ Чи можна отримати телефонну консультацію?

По телефону ви можете поставити конкретне запитання та отримати на нього відповідь або замовити детальну консультацію по телефону на зручний час.

3️⃣ Які терміни розірвання шлюбу?

від 1 місяця

4️⃣ Які строки позбавлення батьківських прав?

від 2-3 місяців

5️⃣ Який термін стягнення аліментів?

від 1 місяця