Про Центр

Про Центр

Одеський Центр Сімейного Права був створений кваліфікованими юристами, які впевнені в тому, що кожною справою має займатися професіонал. Особливо у такій своєрідній, складній та делікатній сфері як сімейне право.

Ми давно для себе вирішили, що хочемо бути найкращими у своїй галузі — сімейному праві, а не бути черговим безликим «юридичним магазином». зарубіжжя.

Ми — невелике об’єднання юристів та адвокатів із бездоганною репутацією, які отримують задоволення від якісно виконаної роботи та від досягнення позитивного результату для клієнта. І не важливо, що потрібно зробити для клієнта — скласти позовну заяву про розірвання шлюбу або супроводити серію судових процесів щодо розподілу дорогого майна .

У будь-якому випадку Ви можете бути впевненими, що робота буде виконана якісно та оперативно. Незважаючи на те, що ми вузько спеціалізуємося та особливу увагу приділяємо якості послуг, що надаються, вже протягом тривалого часу нам вдається стримувати ціни на колишньому доступному рівні.

Намагаючись вирішити свої юридичні проблеми самостійно, люди стикаються з труднощами, нерозумінням і допускають серйозні помилки на усунення яких може піти багато часу, сил і коштів. нічого дивного — якщо людина, не маючи юридичної практики та потрібних знань, намагається займатися тим, у чому вона не впевнена, вона, швидше за все, зазнає поразки. Кожною справою має займатися професіонал.

Багато людей, зіткнувшись із такими проблемами, не знають, що робити, куди йти і до кого звертатися. Результат часто сумний: пропущені терміни давності, “зависле” або втрачене спільно нажите майно, нездатність довести реальні доходи платника аліментів , або ж навпаки – судом визначено занадто великі аліменти без урахування всіх обставин у справі, неможливість спілкування з дитиною та інші обмеження Ваших законних гарантованих прав.

Подібні проблеми виникають через відсутність кваліфікованої юридичної допомоги. Саме таку правову допомогу наш Центр надає клієнтам. Вихід із цієї ситуації один — доручення своїх проблемних питань юристам, які щодня допомагають людям у сфері сімейного права. так болісно і завершиться позитивним рішенням.

У штаті Центру є юристи, які склали кваліфікаційні іспити та отримали статус адвоката, разом з цим набувши додаткових прав та гарантій професійної діяльності передбачених Законом України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», що дозволяє нам найбільш ефективно та повно захищати права та законні інтереси наших клієнтів.
Про Центр

Наші принципи

Про Центр

працюємо на результат;

Про Центр

чесні із клієнтом;

Про Центр

виправдовуємо Вашу довіру.

Наші переваги

Небагато фактів про Одеський центр сімейного права

Гарантія №1
Робота на результат

Наші юристи у сімейних справах
націлені лише на позитивний
результат. За свідомо програшні
справи ми беремося. Це правило.

Гарантія №2
Репутація

У нашому арсеналі безліч
«гучних» справ. Але до всіх справ
ми ставимося однаково серйозно
та відповідально. Незалежно від статусу
клієнта та його платоспроможності.
Ми довго працювали «на ім’я», дорожимо
репутацією та раді, що у випадку
виникнення «сімейних»
питань, одесити знають
куди звернутися

Гарантія №3
Розстрочка гонорару

Погодьтеся, далеко не кожний адвокат в Одесі може запропонувати такі умови.
За деякими категоріями справ можлива оплата частини гонорару після винесення
позитивного рішення (гонорар успіху). Ми можемо запропонувати такі умови,
тому що впевнені в собі та своїх здібностях.

2010
рік заснування
виграних процесів
у судах більше
850
Доступні ціни

Завдяки нашій спеціалізації
ми поєднуємо високу якість послуг
та доступні ціни

Спеціалізація у сфері сімейного права

Сімейне право — делікатна область права, повна «підводного каміння».
Одеський Центр Сімейного Права – єдина компанія на Півдні України, що спеціалізується на питаннях сімейного права.
Ми давно для себе вирішили, що хочемо бути найкращими у своїй галузі — сімейному праві, а не бути черговим безликим «юридичним».
магазином широкого профілю», адже юристів багато, а професіоналів-юристів із сімейних суперечок мало. Сьогодні наш Центр упевнено
займає лідерство в цьому напрямку, при цьому адвокати Центру захищають інтереси клієнтів не тільки в Одеському регіоні, але й
всій Україні, у країнах ближнього зарубіжжя.

Команда
Святослав Чумаченко
Адвокат
ПЕРША
консультація
Надсилайте заявку або дзвоніть
(067) 213 27 14

Запишіться на консультацію