Юридичні послуги у Біляївці

Якщо ви шукаєте юридичні послуги у м. Біляївка та вас зацікавила діяльність нашого центру, то ми раді повідомити, що юридична фірма «Одеський центр сімейного права» здійснює свою діяльність у м. Біляївка та на території Білявського району Одеської області. Наша компанія допоможе вам вирішити практично будь-яке питання в галузі сімейного права.

Цей район найбільш пріоритетний для нашої компанії, а наші юристи та адвокати виграли не одну справу у цьому суді, надали безліч консультацій мешканцям Біляївки.

Приблизно половина наших клієнтів проживає за межами м. Одеси та половина з них, тобто приблизно 25% від загальної кількості є мешканцями Одеської області.

За кількістю справ, які наші адвокати ведуть у судах Одеської області, лідером є Біляївський районний суд Одеської області. Популярні категорії справ, які наші юристи вели у цьому суді: розірвання шлюбу, поділ майна, спадкові справи.

Список послуг Одеського центру сімейного права

  • Розірвання шлюбу;
  • Розподіл майна;
  • Аліменти;
  • Позбавлення батьківських прав;
  • Спори про дітей;
  • Житлові суперечки;
  • Спадкові суперечки.

Послуги професійних юристів у Біляївці

Завдяки досвіду наших адвокатів та великій кількості виграних справ ми добре відомі у Біляївському районі саме як судові юристи. Незважаючи на те, що наш офіс розташований в Одесі, наша адреса добре знайома мешканцям області, до нас часто записуються на консультації з Біляївки. Причин цього кілька. Насамперед, це наша сімейно-правова спеціалізація та великий досвід ведення цивільних, сімейних та спадкових справ.

При цьому наші ціни не дуже відрізняються від «місцевих» колег з Біляївки, вигідно відрізняючи нас за вартістю від конкурентів з Одеси.

Крім того, завдяки близькості Біляївки до Одеси багато одесити пов’язані з цим містом і районом, періодично стикаються з необхідністю вирішення юридичних питань у цьому місті. Для цього вони звертаються до наших адвокатів, знаючи, що ми зможемо взятися за їхню справу незважаючи на відстань, а вартість послуг буде доступною.

Якщо вам потрібен юрист у Біляївці, юридична консультація адвоката у Біляївці для ведення вашої справи, просто зателефонуйте за нашими телефонними номерами та ми підберемо зручну дату та час консультації. Іногороднім клієнтам таким чином особливо зручно планувати дату та час консультації виходячи зі свого графіка роботи, тим більше багато жителів Одеської області періодично бувають в Одесі з особистих та робочих питань, так само і наші юристи часто бувають у районних центрах роботи.

Задати питання
Запитання / відповіді
Другие статьи