- 🪶 Розірвання шлюбу українців в Румунії онлайн
- 🪶 У якій країні відбувається розірвання шлюбу? - Тільки в Україні!
- 🪶 Як розірвати шлюб через український суд, якщо ви проживаєте в Румунії?
- 🪶 Перелік документів для розлучення
- 🪶 Як ми працюємо?
- 🪶 Як розділити майно при розлученні українцям, які проживають у Румунії?
Розірвання шлюбу українців в Румунії онлайн
За час повномасштабної війни Росії проти України, понад 150 тисяч українців опинилися в Румунії. Незважаючи на вимушену зміну місця проживання, проблеми в подружніх стосунках не зникають. Якщо ви зараз проживаєте в Румунії та хочете розірвати шлюб, рекомендуємо звернутися за допомогою до Одеського центру сімейного права, фахівці якого працюють у всіх судах України без винятку.
Ми допоможемо оформити розлучення онлайн в Україні без вашої присутності. Ми гарантуємо доступні ціни та високу якість послуг.
У якій країні відбувається розірвання шлюбу? – Тільки в Україні!
Розірвання шлюбу в Румунії, укладеного в Україні, відбувається відповідно до законодавства України та через український суд.
Є просте правило: якщо шлюб укладено в Україні, то і розлучення оформляється в Україні.
Якщо подружжя – громадяни України, або іноземці, які мають чи мали посвідку на проживання в Україні, розривати шлюб правильно на території нашої країни, тим паче, що це можна зробити віддалено, тобто повністю онлайн. Ваша участь у шлюборозлучному процесі мінімальна. Усі необхідні дії «під ключ» виконує адвокат через суд без вашої безпосередньої участі.
Як розірвати шлюб через український суд, якщо ви проживаєте в Румунії?
Якщо ваше тимчасове або постійне місце проживання за кордоном, але ви є громадянином України і шлюб зареєстрували на території нашої країни, ми допоможемо вам його розірвати в мінімальні терміни.
Є два способи розлучення:
- У судовому порядку. До суду слід звертатися, якщо подружжя не досягло згоди щодо розірвання шлюбу або в нього є неповнолітні діти, майнові чи інші спори, якщо місцезнаходження чоловіка невідоме, подружжя не підтримує зв’язок;
- У РАЦСі. У такому порядку розірвання шлюбу оформляється за наявності взаємної згоди і присутності подружжя двічі протягом місяця, за умови, що у них немає неповнолітніх дітей.
Ми пропонуємо юридичний супровід розлучення в Україні будь-якої складності. Ми організовуємо співпрацю з клієнтом у дистанційному форматі (онлайн). За результатами виконаної роботи надаємо клієнту рішення суду про розлучення, яке набрало законної сили. Витяг з РАЦСу про розлучення або рішення зі штампом «апостиль» надається за окремим проханням, за потреби.
Щоб стати нашим клієнтом, отримати консультацію або замовити юридичні послуги, ви можете заповнити форму для зворотного зв’язку на сайті або зв’язатися з нами будь-яким іншим зручним способом.
Перелік документів для розлучення
Для розірвання шлюбу в суді необхідні:
- паспорти (з реєстрацією місця проживання) і коди подружжя (копії, у разі наявності);
- свідоцтво про шлюб (копія або оригінал);
- квитанція про сплату судового збору;
- свідоцтва про народження дітей (копії).
Як ми працюємо?
Якщо коротко, то наша команда працює оперативно та злагоджено, що забезпечує отримання результату в найкоротші терміни і без проблем.
Строки: строки розгляду справ зазвичай становлять 2-4 місяці, проте іноді справи затягуються до 6+ місяців. Заради справедливості, варто зауважити, що буває таке вкрай рідко.
Схема нашої роботи має такий вигляд:
- Коротка консультація та вивчення ваших документів;
- Оплата послуг;
- Укладення договору онлайн;
- Підготовка документів для суду;
- Супровід справи;
- Надання клієнту рішення про розлучення.
Як розділити майно при розлученні українцям, які проживають у Румунії?
Спільне майно може бути розділене за взаємною згодою подружжя або за рішенням суду. Якщо подружжя не може дійти згоди, заяву про розподіл майна може бути подано:
- після розірвання шлюбу (але протягом строку позовної давності, що становить 3 роки);
- у рамках шлюборозлучного процесу.
Поділ майна в Україні за замовчуванням відбувається в рівних частках. Усі законодавчі тонкощі цього процесу закріплені в Сімейному кодексі. Що стосується поділу майна подружньої пари в Румунії, то частка майна, що присуджується кожному з подружжя, визначається на основі його внеску в придбання та утримання спільної власності.
Розлучення – болюча процедура, не позбавлена емоційного аспекту. Щоб мінімізувати негативні наслідки, звести до мінімуму спілкування між подружжям, заощадити час і сили, рекомендуємо з усіх питань звертатися до Центру сімейного права в Одесі. Ми завжди раді вам допомогти!